Продаж землі через майданчик Прозорро

Продаж землі через майданчик Прозорро

З минулого року Уряд України офіційно оголосило про можливу покупку і продаж землі через універсальну українську біржу. Це онлайн-майданчик, де зібрані всі пропозиції по країні сторонніми компаніями або фізичними особами. За допомогою даної площадки можна вигідно купити земельну ділянку під різні потреби, в той час, як ринкова вартість виявляється набагато більше.

У чому суть даної біржі?

Головна мета універсальної української біржі полягає в створенні всіх необхідних умов для успішної та безперешкодної реалізації земельних ділянок. На сайті sale.uub.com.ua є багато корисної інформації, яка допоможе зробити правильний вибір і не втратити на покупку. На сайті представлені численні лоти із зазначенням площі ділянок його розташування і деяких особливостей. Щоб не переглядати всі паї, на сайті біржі передбачена можливість установки фільтра.

Продаж земельних ділянок для сільськогосподарських потреб обговорюється не один рік. Ще 10 років тому він був піднятий і нарешті Уряд вирішив передати ініціативу в руки підприємливих громадян, які хочуть пов’язати своє життя з сільським господарством або розширити вже наявний бізнес без різних обмежень. Вирішальний відповідь щодо земельної реформи був прийнятий в 2019 році, коли президент України з офіційним візитом відвідав Туреччину.

Після прийняття реформи на сторінках інтернет-майданчики з’явилося понад 40 млн. Га земельних ділянок, придатних для здійснення сільськогосподарської діяльності. Раніше неможливо було без ризиків придбати пай. Зараз же процедуру не тільки стала простіше і легше, але також вона стала надійною і повністю відкритою. Немає ніяких підводних каменів, які можуть стати несподіванкою для покупця. Якщо в процесі укладання угоди виникнуть складності, то отримати на них слушну відповідь можна на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/land-parcel порталу партнера.

Нова торгова платформа Прозорро є універсальним майданчиком, де видається безліч пропозицій земельних ділянок для сільськогосподарської діяльності. Особливість майданчика полягає в тому, що всі учасники без винятку рівні між собою, тому ніколи не виникає конфліктів і розбіжностей. А якщо такі й проявляться, то вони швидко врегульовуються юридичним консультантом.

Чому варто звернутися до послуг «Українській універсальній біржі»

Біржа працює кілька років, за які добре себе зарекомендувала як універсальний аукціон. Завдяки йому у будь-якого громадянина України з’явилася можливість стати фермером або значно розширити свої володіння. Дана майданчик виступає надійним партнером і гарантом будь-якої угоди. Але перед тим, як переходити до укладання договору купівлі-продажу рекомендується відвідати сайт sale.uub і вивчити матеріали по даній темі. Незабаром тільки таким способом можна буде купувати земельні ділянки для сільськогосподарської діяльності.