Продаж необробленої деревини в Тернополі

Продаж необробленої деревини в Тернополі

Сайт » Веб » запрошує Вас взяти участь у бартері на пропозицію необробленої деревини в Тернополі та різних міських районах. Нові стандарти, представлені роком раніше, зобов’язують величезні лісові організації продавати частину своїх сирих матеріалів через електронну структуру УЕБ.

Інтерес державних і глобальних спільників до деградації в зеленій зоні економіки, так само як і тіньовий ринок виробів з деревини, спровокував український уряд змінити стратегію продажу деревини. З присвоєнням відповідної мети фахівці поклялися продавати сирі матеріали в електронному обміні веб-майданчиком. Угоди для величезних глухих підприємств.

Тернопіль – продаж деревини на УЕБ

На тернопільських і простих бревенчатих бартерах по всій країні можна посперечатися на багато що, при вартості понад 180 000 гривень і початковому обсязі понад 130 кубометрів. ви можете ознайомитися з офіційним сайтом Української енергетичної торгівлі, зареєструвавшись на сайті торгівлі.

Величезна організація з обслуговування рейнджерів із зарплатою в 9 мільйонів українських гривень. Вам потрібно послідовно проходити Прозорро. Бізнес-структура може зупинити в будь-якому випадку 20% щомісячного збору пиломатеріалів. Незважаючи на це, рано чи пізно всі організації служби рейнджерів повинні взяти участь у бартері серед білого дня.

Цей критичний крок у напрямку розумного обміну був зроблений в Закарпатській області, яка є новатором в угодах з колодами. В даний час всі угоди з деревиною готуються через систему Prozorro.

Незважаючи на це, через прямий продаж пиломатеріалів Prozorro ситуація покращилася. Ми пройшли понад 900 розпродажів, і дохід від цих тендерів на обслуговування рейнджерів склав понад 100 мільйонів українських гривень. На території України УЕБ відкрив Складське приміщення в лісовому масиві вартістю понад 8 мільйонів українських гривень, яке пропонувало бартеру можливість обміну.

Ви можете взяти участь у Розумному суперництві. Зареєструйтеся на офіційному сайті організації та беріть участь в обміні дровами в Тернополі або різних міських громадах.

Ви можете дізнатися більше на цьому сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/uchast-v-auktsionah-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-ternopoli/