Продаж арештованого майна на майданчику УУБ

Продаж арештованого майна на майданчику УУБ

Електронній платформі УУБ, приватний ринок нещодавно зміг брати участь у продажу арештованого майна.

Сайт Української біржі одразу почав залучати потенційних покупців для торгівлі. За перші кілька місяців роботи менеджер з маркетингу повністю підготував до цього виду аукціону понад 150 учасників, деякі з яких стали переможцями.

Товарообіг на платформі УУБ

Серед цікавих речей, придбаних переможцями через Глобальний торговий центр «Україна», — перший поверх черкаської житлової багатоповерхівки та нежитлова будівля в підвалі. Переможець, який отримав площу понад 400 квадратів, заплатив понад 3,5 мільйони гривень.

Як стало відомо раніше, за придбання промислової техніки, включаючи крани, верстати та інші машини і генератори, переможець УУБ заплатив більше 28 мільйонів гривень.

Організація УУБ та план членства в електронній платформі — справжні прориви у торгах арештованим майном.

Переваги електронного майданчика УУБ

Майданчик Prozorro.Sales швидко стала популярноюсеред представників бізнесу своєю відкритістю та справедливістю. Згідно зі статистичними даними, покупці дуже раді взяти участь у справді прозорому аукціоні, проведеному незалежною електронною. Продайте вилучене майно на веб-сайті майданчику, залучайте клієнтів за допомогою простих і зрозумілих алгоритмів, проводите аукціони та професійну підтримку на всіх етапах — від реєстрації на місці до подачі заявок на вибрані партії.

Придбати конфісковане майно онлайн на електронному майданчику

Основними напрямками роботи УУБ є організація та здійснення біржових операцій та аукціонів, проведення незалежних оцінок майна та майнових прав та продаж майна, що належить державі та муніципалітетам. Крім того, організація надає юридичний супровід договорів та проводить технічний огляд будівель та споруд.

Зручний та простий в використанні сайт легко освоїти будь якому користувачу. Якщо у вас виникли питання, зверниться до операторів платформи.

Якщо ви хочете придбати якісь речі на електронному майданчику УУБ, переходьте за посиланням та дізнавайтесь більш детально про умови торгів: uub.in.ua