Нові перспективні ринки порталу Прозорро

Нові перспективні ринки порталу Прозорро

Якщо у вас є бажання розпочати діяльність з порталом Прозорро, то скоріш за все ви вже й так розумієтесь на тому потенціалі, котрий він може вам забезпечити. Проте не всі знають про нові перспективні ринки ,котрих поки що немає на порталі Прозорро, проте найближчим часом вони там з’являть і можуть повністю змінити практично всю сферу.

В цій статті ми вирішили зосередитись саме на таких ринках, оскільки вони дійсно можуть принести вам чималу користь при правильному їх використанні. А якщо ви володієте успішним бізнесом, то ніхто крім вас не зрозуміє, як саме слід буде використовувати ці ринки та механізми. 

Одразу ж варто зауважити, що всі ті ринки, про які піде сова у цій статті далі, поки що залишаються закритими для торгівлі на порталі Прозорро. Деякі з них існують, проте регулюються іншими нормами, деякі взагалі поки ще не існують на території нашої країни.

Так чи інакше, поява цих ринків на порталі Прозорро може відкрити певні нові досить непогані варіанти для розвитку тим проектам, котрі цього потребують. Отже, давайте більш детально розглянемо певні категоріх торгів, котрі найближчим часом можуть стати цікавими для вас та подарують вам все необхідне для подальшого розвитку вашого проекту. 

Ринок торгівлі арештованим майном

Цей ринок є досить специфічним, проте практично в усіх розвинених країнах світу він є повністю відкритим. Суть його полягає в тому, що певне арештоване майно виставляється на продаж через спеціальні електронні аукціони. Таким чином ви можете отримати максимальну користь від використання нового механізму торгівлі арештованим майном, так як саме в такому випадку варто розраховувати на певні цікаві товари, котрі стануть вам доступні в результаті запуску відкритої торгівлі арештованим майном.

Насправді механізм є досить цікавим та при певному використанні ви можете придбати майно за надзвичайно привабливими цінами. Адже те майно ,котре має статус арештованого, досить часто продається вільно і скоро це стане актуальним і в Україні. 

Ринок земель сільськогосподарського призначення

Коли мова йде про торгівлю землями сільськогосподарського призначення, вма варто максимально відповідально ставитись до цього та намагатись спершу зрозуміти систему. Велика кількість людей по всій Україні вважають, що відкриття ринку торгівлі земельними ресурсами це негативний момент.

Проте реалізовано торгівлю буде через портал Прозорро, тому ви можете розраховувати на відкриту систему проведення торгів у даному сегменті. Насправді ринок торгівлі земельними ресурсами такого типу може виявитись для вас максимально привабливим, варто просто відразу ж почати вивчати певні моменти, котрі з цим пов’язані.

Сам факт того, що торгівля такого роду землею тривалий час була недоступною говорить про те, що існувала певна галузь, котра потребувала регулювання на максимально серйозному рівні. Тому зараз ви можете розраховувати на те, що так чи інакше ця сфра может виявитися більш прозорою та доступною для розуміння.

Адже саме сектор торгівлі землями сільськогосподарського призначення потенційно може стати цікавим не тільки для підприємців, котрі працюють в цьому сегменті, а й для селян, котрі матимуть змогу продати свої наділи.

Торгівля ресурсами державного резерву

Досить скоро на майданчику uub.com.ua з’явиться також і можливість торгувати ресурси державного резерву. Це досить важливий сегмент і не варто його недооцінювати. Користь від цього нововведення практично відразу ж зможе відчути перш за все держава, а вже потім можна буде говорити і про користь для суб’єктів підприємницької діяльності.