Купити кругляк сосни в Житомирі

Купити кругляк сосни в Житомирі

Якщо вас цікавить запит «Я продаю ліс в Житомирі» або в будь-якій іншій частині країни, ви можете провести цю процедуру в публічному аукціоні в системі УЕБ. Це одночасно вигідний та простий спосіб. Щоб приєднатися до цих аукціонних будинків, зареєструйтесь на офіційному веб-сайті УЕБ. Ви вже можете брати участь у публічних аукціонах та купувати сосну круглу в Житомирі чи інших містах за вигідною ціною.

В електронній системі Prozorro Sales напрямок збуту необробленої деревини відносно новий напрям. Але, як кажуть клієнти, це дуже вигідний спосіб. Раніше побутові вироби з деревини продавались на публічних торгах. Але з початку минулого року купівля ена біржі є обов’язковим правилом для великого лісового господарства в Україні, особливо для тих лісів, що мають річний дохід, більш 9 млн. грн.

Статистика свідчить, що як великі деревообробні, так і невеликі компанії купували соснові колоди в Житомирі та інших містах України. Особливо в системі УЕБ продажі здійснюються представниками приватних компаній, зацікавлених у чесній конкуренції, усуваючи паралельні ринки та корупцію.

На даний час виручка на лісових торгах становить більше 250 мільйонів українських гривень.

Переваги майданчику

На сайті торгово-промислової біржі «УЕБ» було проведено понад десяток необроблених лісових операцій на більше 10 мільйонів українських гривень, які поповнили державний бюджет лісового господарства.

Ціна соснового кругляка в Житомирі становить чуть більше 260 грн. Тип деревини та її якісний сорт слід враховувати, купуючи кожен куб.

Якщо вас також цікавить інтернет-торгівля деревною сировиною в системі УЕБ, ви можете одним кліком зареєструватися на веб-сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-sosni-v-zhitomiri-na-chesnih-umovah-mozhlivo-na/ і стати клієнтом нашої платформи. Зручність та зручність використання нашої платформи дозволяє негайно знайти потрібну партію за допомогою фільтрів. Ви також матимете доступ до електронних листів і ботів Telegram, щоб вчасно отримувати інформацію про нові аукціони.