Чому саме цей сайт варто вибрати?

Чому саме цей сайт варто вибрати?

Вибираючи «Українську універсальну біржу» для укладення договорів купівлі-продажу майна, ви стаєте власником величезної кількості переваг. Наприклад, основними є:

  • відкритий для всіх дій;
  • чесність і законність проведених операцій;
  • виключення корупційної складової та тіньових дій;
  • простота використання сайту та укладання угод;
  • виключається підтримка паперу, все стає повністю електронним;
  • немає необхідності стояти в черзі та шукати різні елементи управління.

І це далеко не повний перелік переваг, якими володіє українська універсальна біржа. Вам слід зайти і на власні очі переконатись у всіх перевагах цієї компанії, яких небагато.

Продаж вилучених активів в Україні

Раніше було важко, часом неможливо уявити, що вилучене майно буде доступним для населення. Ніхто не мав доступу до цих угод, про них домовлялися заздалегідь і продавали. Але зараз є чудова можливість стати власником цього майна завдяки Prozorro. На цьому сайті укладаються угоди з державними активами, які зараз доступні українському населенню.

Однією з платформ є «Українська універсальна біржа»

Prozorro працює через різні комерційні платформи. Одна з них — популярна українська універсальна біржа. Він досяг свого успіху завдяки величезній кількості продуктів, які там можна знайти. Це великі — земля, транспортні засоби тощо, малі — меблі, побутова техніка, паливо та багато іншого, а також системна підтримка, комп’ютерні програми та великий вибір різноманітної продукції.

Власність зупинено

Тепер майно, вилучене Державною інспекцією, стало доступним для продажу. Більш детальна інформація про це опублікована на веб-сайті aeaep.com.ua.

Для того, щоб запровадити вільний продаж товарів, конфіскованих митними службами, необхідно вирішити різні суперечки між державними службами. Для цього достатньо створити єдиний реєстр, куди будуть внесені всі арештовані активи. Але на даний момент ці обов’язки покладено на Національне агентство з досліджень та управління майном. Ці обов’язки почали належати їм після скандалу з різними корупційними діями.

На цьому етапі розвитку саме організація хотіла б зробити списки проблемних активів, створених і підпорядкованих арештованим, відкритими для людей. Але ця опція зараз недоступна. Як пояснили керівники відповідних відомств, це пов’язано з тим, що не вистачає працівників, а також з часом, який займе багато.

Тепер через відкритий аукціон ви можете стати власником будь-якого вилученого майна, яке виставлено на відкритий аукціон. Для цього вам просто потрібно зайти на сайт «Універсальна біржа України» та зареєструватися. Потім підтвердьте свої дані електронною поштою. Потім надішліть запитання щодо продажу чи пропозиції. Виграє гравець, який запропонує найбільшу суму.

Спочатку до такого веб-сайту ставились з великою обережністю, але йому вже вдалося досконало зарекомендувати себе як відкрита, чесна та легальна платформа для здійснення операцій з купівлі-продажу майна.

Про компанію

Саме українська універсальна біржа існує на ринку з 1997 року. Представлена ​​компанія бере активну участь у реформуванні економіки країни. З 2016 року він став офіційною платформою продажів на Prozorro. Ця компанія працює у сфері відкритих торгів. Тут він впевнено займає керівну посаду. Це п’ята частина усіх продажів, яка зараз представлена ​​Українською універсальною біржею.

Якщо ви зареєструєтесь на підробленому порталі, покупець може отримати дуже простий інструмент для участі у відкритих тендерах та високий рівень обслуговування. Тут пропонується персональний менеджер, який зможе відповісти на всі питання, завдяки чудовій підготовці та професіоналізму. Він зможе допомогти у питанні та висловити деякі професійні поради щодо роботи, які обов’язково допоможуть.